Raktazodziai.lt - saugi interneto domenų prekybos platforma.

Mūsų darbo principai:

 1. Kokybiškas aptarnavimas. Rašykite, kreipkitės - padėsime, patarsime.
 2. Efektyvūs patarimai - dirbame internetinėje erdvėje jau virš 10 metų.
 3. Saugumas - pavedimai per Lietuvos bankus, įmonė registruota Lietuvoje ir esame PVM mokėtojai.
 4. Dar kartą saugumas - Jūsų įsigytus domenus dažniausiai perkeliame į ,,Interneto viziją", didžiausią domenų tiekėją Lietuvoje. Esame pasiruošę pasirašyti sutartis.
 5. Ieškote domeno ir negalite išsirinkti? Kreipkitės, klauskite. Mes tam čia ir esame.

Komandoje turime:

 1. Advokatą, patentinį patikėtinį (Kategorija: LR patentinis patikėtinis, Europos Bendrijos prekių ženklų ir dizaino patikėtinis, Europos patentinis patikėtinis).
 2. Brand Equity Research analitikę.
 3. Marketingo ir dizaino specialistą.
 4. Programuotojus (SQL, CDN, SEO).
 5. Pardavimų ir pirkimo analitikus.

Valdomo portfelio statistika:

 1. Bendra valdomų domenų vertė apie 0,5 mln eurų.
 2. Valdomų domenų kiekis apie 350 vnt.

Mūsų saugumo standartai:

 1. GDPR atitiktis
 2. SSL sertifikato ataskaita: https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=raktazodziai.lt&latest 
 3. Naudojame Cloudlinux ir naujausią Prestashop versiją

Domenai

Interneto vartojimas didėja kiekvienais metais, todėl visiškai suprantama, kad ir verslas investuoja vis didesnes lėšas siekiant įsitvirtinti savo rinkoje ir parduoti daugiau prekių ar paslaugų. Prekyba domenais nėra naujas verslas, tai itin populiarus užsiėmimas vakaruose, kur verslo invazija į interneto pasaulį prasidėjo gan seniai. Dažnas verslininkas klausia, kokie domenai yra parduodami? RAKTAŽODŽIAI.lt svetainėje rasite daugiau nei 400 įvairių domenų. Siūlome nuo tikslinių, kurie atitinka prekės ar paslaugos pavadinimą iki abstrakčių. Domenų parduotuvė veikia jau ne pirmus metus, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas. Komandoje dirba specialistai, kurie puikiai išmano, kaip galima tikslingai panaudoti domeną ir sėkmingai iš to uždirbti.

Kaip tinkamai išnaudoti domeną?

Tinkamas domenas jūsų verslui gal padėti pritraukti daug lankytojų. Egzistuoja interneto adresai, kurie atitinka populiarių prekių ar paslaugų pavadinimus, todėl natūraliai juos yra lengviau optimizuoti paieškos sistemoms. RAKTAŽODŽIAI.lt komandoje turime programuotojus, kurie gerai išmano SEO pagrindus, todėl gali parodyti kokias galimybes suteikia norimas domenas. Kadangi lietuviškų domenų yra ribotas kiekis, todėl suprantama, kad bėgant metams jų vertė tik augs. Didėja konkurencija visose rinkoje, todėl tie verslininkai, kurie turės daugiau tikslingų domenų, galės lengviau konkuruoti. Jeigu prekiaujate internetu paslaugomis arba prekėmis, tuomet suprantate, kad pagal jūsų veiklą gali būti ne vienas domenas. Specialistai rekomenduoja nelaukti, kol paklausių domenų kainos padidės ir juos įsigyti dabar. Kiekviename versle galima naudoti kelis interneto adresus, todėl konsultuokitės su specialistais ir jie patars, kokie domenai jums reikalingiausi.

Kodėl rinktis mus?

Ko gero vienas svarbiausių klausimų, kurį užduoda kiekvienas naujas klientas perkantis prekes ar paslaugas. Į šį klausimą galima atsakyti labai plačiai, tačiau mėgstame kokybiškus trumpus atsakymus. RAKTAŽODŽIAI.lt komanda siūlo ko gero didžiausią domenų asortimentą už patrauklias kainas. Komandoje dirba įvairių IT sričių specialistai, todėl kokybiškas aptarnavimas garantuotas. Pagrindinis mūsų verslo variklis, tai patenkinti klientai. Nėra nieko geriau, kada įmonės nusiperka tikslingus domenus ir vadovaudamiesi specialistų rekomendacijomis sugeba jų pagalba daugiau uždirbti.

Pirkti dabar ar palaukti geresnių kainų?

Dažnas naujas potencialus pirkėjas susimąsto ar verta dabar investuoti į domenus? Peržiūrėjus statistiką galima konstatuoti faktą, kad tikslingi domenai kiekvienais metais kainuoja vis brangiau. Jų yra ribotas kiekis, todėl suprantama, kad į vieną gerą domeną taikosi ne vienas verslininkas. Planuokite savo verslo plėtrą ir iš anksto pasirūpinkite reikalingais domenais. Kaip jau minėjome, kiekviename versle galima išnaudoti ne vieną domeną, kaip ir galima turėti ne vieną paslaugų ar prekių internetinę svetainę. Juk kiekvienas tikslingai panaudotas domenas, tam tikras tikslingų lankytojų srautas. Turint penkis ar dešimt domenų, jūs automatiškai didinate lankytojų srautą ir turite galimybę ženkliai daugiau parduoti prekių ar paslaugų.