Kalėdinė akcija - PASIŪLYK SAVO KAINĄ už domeną. Gal Kalėdų Senelis Jus išgirs, ir domeną įsigysite už pasiūlytą kainą! Snieguolės nr. 86 969 61 60 (darbo metu)
 • Nauja

Konteineris.lt

499,99 EUR
Su mokesčiais

Interneto vardas konteineris . lt puikiai galėtų reprezentuoti praktiškai bet kokį verslą kurie yra susiję su buitiniais konteineriais, konteinerinėmis patalpomis, krovininių konteinerių nuoma ir kita.
Viena populiariausių aktualių tai rūšiavimas. Dažniausiai rūšiuojama yra specialiuose konteineriuose arba dėžutėse, išskiriamos keturios atliekų rūšys kaip: Popierius, plastikas, stiklas bei mišrios ( ne rūšiuojamos) atliekos, kurios netinka perdirbimui, arba organinėms atliekoms). Rūšiuojant atliekas kiekvienas galime prisidėti prie švaresnės gamtos, bei jos išsaugojimo. Pagal statistikos departamento duomenis 2015 m. vidutiniškai vienas Lietuvos gyventojas surūšiavo tik 11kg atliekų, tačiau galimybės ir tikslai yra pasiekti netgi 60kg vidurkį, vis dar nuo Vakarų Europos šalių atsiliekame pagal perdirbimo kiekius, tačiau stipriai pirmaujame pagal taromatų surenkamų atliekų skaičių.
Organizacija „Žaliasis taškas“ (mes su ja nesusiję) inicijuoja atliekų bei pakuočių tvarkymo klausimais, sukuria reklamines kompanijas kaip žmones motyvuoti kodėl verta rūšiuoti ir skatina tai atlikti tiek namuose, tiek kitoje aplinkoje. Juolab 2019-metais daugumai gyventojų bus išdalinta nedideli rūšiavimo konteineriai.

Kita įdėja domenui ne tokia populiari, tačiau sparčiai populiarėjanti yra konteinerinės patalpos, kurios skirtos biurams, sodams, konferencijoms ar parduotuvėms atsidaryti. Gaminiai yra gaminami visiškai nauji arba perdirbinėjami iš Jūrinių konteinerių. Dažniausiai naudojamos patalpos sandėliavimui, dirbtuvėms, gyvenamosios patalpos, darbų vykdytojams statybos objektuose bei sodo nameliams.
Transportavimui iš JAV bei kitų tolimųjų šalių patogūs naudoti .Jūriniai konteineriai jau egzistuoja daugiau nei 50 metų, per šį laikotarpį tapo populiaria, jose vandens keliais transportuojami automobiliai, nebirus ir neskysti kroviniai. Jūrinis konteineris nesunkiai pritaikomas ant vilkikų, bei traukinių, tad transportuojant sausumos keliais niekada nekyla problemų.

parduodamas konteineris sandeliavimo konteineris jurinis konteineris ismatavimai konteineris sandeliukas izoterminis konteineris namelis konteineris konteineris ofisas jurinis konteineris parduodu

Kiekis
Domenas yra pilnai paruoštas pardavimui

Norite įsigyti domeną išsimokėtinai? Galima. Klauskite. 

Kokia nauda pasirinkus tikslų raktažodinį domeną? 

 • 1. Gera pradžia - pusė darbo;
 • 2. SEO (paieškos) optimizacijos atžvilgiu yra efektyvu turėti domeną su pačiu esminiu pagrindiniu raktažodžiu;
 • 3. Labai lengvai įsimenamas pavadinimas tampa Jūsų asmeniniu kreipiniu;
 • 4. Šis pavadinimas nusako aiškiai ir tiksliai - tai Jūs, ir Jūs darote tai;
 • 5. Nepažeidžia autorinių teisių, nes tai yra bendrinis žodis;
 • 6. Reikšminga statistika - daug paieškų Lietuvoje ir pasaulyje, daugiau apie tai - ieškokite Google;
 • 7. Paprasta pasidalinti su draugais: “Kur užsisakei? raktazodziai.lt arba Jūsų pasirinktas domenas LT !”
itm

Šio domeno komentarai

Parašykite savo įvertinimą ir komentarą apie šį parduodamą domeną

Konteineris.lt

 • Saugumą garantuojame dvišale sutartimi Saugumą garantuojame dvišale sutartimi
 • Esame PVM mokėtojai Esame PVM mokėtojai
 • Greitas domeno perdavimas naujam savininkui Greitas domeno perdavimas naujam savininkui
 • Už papildomą mokestį: galime sukurti svetainę, elektroninę parduotuvę, paštą, logo, dizainą, reklamą ir kt. Klauskite mūsų! Už papildomą mokestį: galime sukurti svetainę, elektroninę parduotuvę, paštą, logo, dizainą, reklamą ir kt. Klauskite mūsų!
 • Už papildomą mokestį: teikiame svetainių talpinimo paslaugas. Klauskite mūsų! Už papildomą mokestį: teikiame svetainių talpinimo paslaugas. Klauskite mūsų!