TurtoNuoma.lt

busto nuomos mokesciai 2018 verslo liudijimas buto nuomai verslo liudijimas buto nuomai vilniuje 2018 gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, neteikiant apgyvendinimo paslaugų buto nuoma mokesciai vmi kaip apskaičiuoti gpm nuo nuomos patalpų nuoma iš fizinio asmens 2018 nuomos pajamų apmokestinimas 2018 turto nuoma iš fizinio asmens turto nuomos pajamos kaip apskaičiuoti gpm nuo nuomos gpm nuo nuomos 2018 nuomos pajamų apmokestinimas 2018 patalpų nuoma iš fizinio asmens 2018 patalpų nuoma iš fizinio asmens 2017 fizinis asmuo nuomoja patalpas juridiniam asmeniuiKaip nuomoti legaliai? Jei gyventojas nori nuomoti būstą oficialiai, jis tai gali daryti dviem būdais: įsigijęs „Gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, neteikiant apgyvendinimo paslaugų“ verslo liudijimą arba neįsigijus verslo liudijimo, tačiau metams pasibaigus, iki kitų metų gegužės 1 d. deklaruojant iš nuomos gautas pajamas ir sumokant 15 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM). „Jei gyventojas savo būstą nuomoja įmonei, 15 proc. GPM turi išskaičiuoti ir sumokėti į biudžetą įmonė“, – pažymi VMI. Verslo liudijimą gyventojas gali įsigyti nebūtinai metams ar mėnesiui, o ir pageidaujamam dienų skaičiui (bet ne mažiau nei 5 dienoms per metus). Atitinkamai proporcingai už pasirinktas veiklos dienas apskaičiuojamas mokėtinas fiksuoto dydžio pajamų mokestis. „Verslo liudijimų kainas lemia keletas veiksnių – veiklos teritorija, veiklos rūšis bei vykdymo laikotarpis. Verslo liudijimų fiksuotus pajamų mokesčio dydžius atitinkamiems metams tvirtina vietos savivaldybių tarybos, o preliminarią verslo liudijimo kainą padės apskaičiuoti VMI tinklalapyje esanti skaičiuoklė. Įsigyti verslo liudijimus dabar labai paprasta. Tereikia apsilankyti VMI interneto svetainėje ir prisijungti prie „Mano VMI“ paskyros. Tai pat tą galima padaryti pasinaudojus išmaniesiems telefonams skirta programėle e.VMI arba bet kuriame VMI teritoriniame skyriuje“, – aiškina VMI. Pasak VMI, nuomojant būstą, gyventojams tikslinga sudaryti su nuomininku nuomos sutartį raštu. „Sutartyje būtina aptarti esmines NT naudojimo sąlygas, atlyginimo dydį, atsiskaitymų tvarką, atsakomybę žalos atveju ir kitus aspektus. Ši sutartis skirta ne tik įrodyti laikinosios nuomos teisėtumą, bet ir apsaugoti nuomotoją bei patį nuomininką nuo galimų nesusipratimų“, – kalba VMI atstovai.

 • Saugumą garantuojame dvišale sutartimi Saugumą garantuojame dvišale sutartimi
 • Esame PVM mokėtojai Esame PVM mokėtojai
 • Greitas domeno perdavimas naujam savininkui Greitas domeno perdavimas naujam savininkui
 • Už papildomą mokestį: galime sukurti svetainę, elektroninę parduotuvę, paštą, logo, dizainą, reklamą ir kt. Klauskite mūsų! Už papildomą mokestį: galime sukurti svetainę, elektroninę parduotuvę, paštą, logo, dizainą, reklamą ir kt. Klauskite mūsų!
 • Už papildomą mokestį: teikiame svetainių talpinimo paslaugas. Klauskite mūsų! Už papildomą mokestį: teikiame svetainių talpinimo paslaugas. Klauskite mūsų!

Norite įsigyti domeną išsimokėtinai? Galima. Klauskite. 

Kokia nauda pasirinkus tikslų raktažodinį domeną? 

 • 1. Gera pradžia - pusė darbo;
 • 2. SEO (paieškos) optimizacijos atžvilgiu yra efektyvu turėti domeną su pačiu esminiu pagrindiniu raktažodžiu;
 • 3. Labai lengvai įsimenamas pavadinimas tampa Jūsų asmeniniu kreipiniu;
 • 4. Šis pavadinimas nusako aiškiai ir tiksliai - tai Jūs, ir Jūs darote tai;
 • 5. Nepažeidžia autorinių teisių, nes tai yra bendrinis žodis;
 • 6. Reikšminga statistika - daug paieškų Lietuvoje ir pasaulyje, daugiau apie tai - ieškokite Google;
 • 7. Paprasta pasidalinti su draugais: “Kur užsisakei? raktazodziai.lt arba Jūsų pasirinktas domenas LT !”

Specifinė nuoroda

Šio domeno komentarai

Parašykite savo įvertinimą ir komentarą apie šį parduodamą domeną

TurtoNuoma.lt